YALOVA ÇINARCIK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yapımı Devam Eden İmam Hatip Ortaokulu İncelemesi

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sayın Osman ULUKAYA ile Müdür Yardımcısı Tayfun KUTLUAY ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Kemal KARADAĞ yapımı devam eden Çınarcık İmam Hatip Ortaokulunda incelemelerde bulundular.
Yapımı Devam Eden İmam Hatip Ortaokulu İncelemesi

Ulukaya, çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağını dile getirerek yapılan tüm işlerin takipçisi olacaklarını belirtti.

5 bin metrekarelik alanda kurulan, 625 metrekarelik alana yapılan binada incelemelerde bulunan Ulukaya, "İmam Hatip Ortaokulu binamız 2014-2015 yılına yetiştirilerek öğrencilerimize hizmet vermeye başlayacak. Halkımıza hayırlı olsun." açıklamasında bulundu.

İlçeye çok güzel bir okul kazandırılacağını söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Karadağ, "Çınarcık Çok Programlı Lisesi ek binasında eğitimlerini sürdüren İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerimiz gelecek yıldan itibaren burada eğitimlerine devam edecek. İnşaat çalışması aralıksız devam ederken Haziran ayı gibi bitirme hedefindeyiz. Öğrencilerimiz daha rahat bir ortamda çalışmaları sürdürebilmeleri için okulun çevresinde de gerekli düzenlemeleri yapacağız." dedi.

Harmanlar Mah. Belediye Sok. Çınarcık Kaymakamlığı Kat 2, Çınarcık / YALOVA / TÜRKİYE - (0226) 2461223

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.